Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Yıldız Düşüklüğü Nasıl GiderilirBüyü ,insanın iradesini elinden almak amacıyla yapılan bir çeşit karışımdır. Bir kişinin üzerinde büyü olduğunu yaşamındaki bir takım olumsuzlardan yani hayatının gidişatından algılayabilir.

Örneğin, Kişinin korkunç rüyalar görmesi, tembellik hali elinin kolunun dökülmesi işlerini dahi yapaz hale gelmesi, İbadetlerini edememesi abdest almakta zorluk yaşaması, sebepsiz yere ağlamak, uyurken sürekli sağa sola dönmeniz, aşırı derece sinir hali, enerjinizin artık azaldığını tükendiğinizi hissetmeniz v.b bu tür durumları yaşamanız üzerinizde negatif enerjinin yani büyünün olduğuna işarettir.

Üzerinizde eğer yukarıdaki belirtilerden biri yada bir kaçı varsa çözüme yönelik çalışmalar yapılması ve işinde profesyonel bir medyumdan yardım alması gerekir.