Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Sevgi ve Muhabbet Amaçlı Yapılan UygulamalarSevgi ve muhabbet, karşılıklı iki kişinin birbirine karşı duyduğu güzel duygulardır. Sevgi eşler arasında olursa mutluluk getirir. Arkadaşlar arasında olursa samimiyeti, içtenliği getirir. Ailede olursa bağları güçlendirir. Kardeşler arasında olursa dayanışmayı arttırır. Ortaklar arasında olursa başarıyı getirir. Her şekilde sevgi nerede olursa olsun muhabbet, huzur, mutluluk ve başarı getirir.

Fakat bunun tam tersi ise sıkıntı ve huzursuzluk getirir. İşte bu yüzden insanlar arasında huzurun ve mutluluğun olması için ve araya huzursuzluk veren mutsuzluk veren engelleri kaldırmak adına çalışmalar uygulamaktayım.

Yaptığım Çalışmalar

İki kişi arasında çıkan sorun ve problemlerin giderilmesi için,

Eşler arasında huzursuzluk ve tatsızlıklar olmuşsa,

Kardeşler arasındaki problemlerde,

İş ortaklıklarında olan gerginliklerin giderilmesi ve uyum sağlanması amaçlı,

Kişiler arası çıkan  tartışmalar ve kavgaya yönelik faliyetlerin geçmesi için,

Kısaca size huzursuzluk veren etkilerin ortadan kaldırılmasında ben elimden geleni yapıyorum. Arada çıkan ilişki bozukluklarının ve soğukluklarının  ortadan kaldırılmasında destekçi ve yardımcı olmaktayım.