Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Şans Açma Enerji Seanslarım 

Şansınız, kısmetiniz kapalı mı? Bir türlü yaşamınız istediği gibi gitmiyor mu? Anlam veremediğiniz bir kısmet kapalılığı yada şanssızlık yaşıyorum diyorsanız.

Bu tür yaşanan olumsuzluklar aslında üzerinizde olan negatif enerjilerin bir belirtisidir. Kısmetiniz kapanır bu konuyla ilgili ne kadar adım atsanız dahi adımlarınız boşa çıkar. Bu tür etkiye uğrayan kişiler de sürekli başarısızlık sanssızlık ve kısmetlerinin kapanmasına görülmektedir. Ne kadar çabalasanız dahi bu neagatif enerjilerden bir türlü kurtulamazsınız.

Aslında bu tür negatif enerjilerin altında yatan başka bir sebep vardır. İşte bu sebepleri inceleyen medyum Derya hoca Negatif Enerjilerin Nötralize Edilmesi için sizlere çözümünüde en kısa zamanda sunmaktadır.