Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Papaz Büyüsü İptali Mümkün Mü?Papaz büyüsü  en mekruh büyülerden bir tanesidir. Kötülük üzre yapılır. İnsan hayatını etkileyen kara büyüden sonra gelen en tehlikeli büyülerden olarak bilinir. Bu büyüyü her medyumum hocayım diyen bozamaz. Şeytana tapınarak yapılan bir büyü çeşidi olduğu için  bu büyüyü bozabilecek kişinin ilmi derecesi yüksek olması gerekir.Metafiziksel anlamda bu ilme hakim olması şarttır.

Çözümü imkansız değildir. Allah her kuluna yollar ve kapılar açmıştır. Yeterki kullar o kapıdan girebilsin ve şifa alabilsin. Medyum Derya Hoca uzun zamandır bu sıkıntıya uğramış pek çok kişiye faydalı olmuştur. Sizinde böyle bir yardıma ihtiyacınız varsa lütfen iletişim numaralarından arayarak kendisine ulaşınız..