ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALAR


Musallat Sorunları


Günümüzde en çok bavurulan sorunlardan bir taneside musallat sorunlarıdır. Bir kişiye musallat olmuş ise ve çözümünü doğru adreste bulursa kurtulmamasına imkan yoktur.

En çok sorulan sorulardan bir taneside hocam bende musallat vakası var. Bu neden musallat oldu bana, nerden geldi, neden oldu ? gibi bir çok sorular sorulmaktadır. Şimdi bunu söyleyebilmek için önce kişinin bilgilerinin alınması gerekir. Çünkü hangi çalışma türü olursa olsun o konuyu analiz etmeden çözmek mümkün değildir. Bu iş kabataslak yapılacak bir iş ise hiç değildir. Nasıl ki bir doktor bir kişiyi amaliyata alacaksa ameliyat öncesi bir çok röntgen, tahlil v.b şeylerle kişinin hastalığını tam teşhis etmesi gerekiyorsa bu iş de aynen böyledir. Metafizik boyutta kişi analiz edilir ve ondan sonra gereken müdahale ne ise o yapılır. Bir kişiye bazı varlıklar musallat olmuşsa onun neden kaynakladığını çözmek gerekir.

Musallat sorunları yaşayan ve kurtulmak isteyen herkes Derya hocaya ulaşarak bu konuda destek ve yardım alabilirler.


PARAPSİKOLOG

İLETİŞİM : 0535 244 77 29

    Derya Hoca, uzun yıllardır bu işi yapan gerçek uzmanlardandır. Derya hoca en kısa sürede sizleri sonuca ulaştıran, hedeflere yönelik çalışan ve sonuç alan Parapsikoloji ve Bioenerji uzmanıdır. Bu bakımdan bu güne kadar aldığı teşekkürlerden ve sizlerden gelen olumlu geri dönüşümlerden dolayı işini hakkıyla yaparak dertlere derman olmuştur. Lütfen sorunlarınızın çözümünü doğru adreste arayın ki, derdinize gerçekten derman olabilelim.