Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Medyum Kimdir 

Medyum yâda medyumlar denildiğinde halk arasında olağan üstü güçleri olan kişiler gelir. Hisleri ve görüntüleri açık, metafizik alemle iletişim kurabilen irtibatı yüksek psişik yetenekleri olan kişilerdir. Gücünü pozitif yönde insanların faydalanması için kullanan medyumlar kendine danışan, insanları da  pozitif enerjisiyle olumlu yönde etkileyebilen kişilerdir.

İyi yönde yani pozitif yönde çalışan bir medyum birde asla kendisine kötü amaçlar için ( büyü yaptırmak- başkalarına zarar vermek v.s ) başvuran kişilerin bu başvurularını kabul etmez. Tek amacı insanların hayatlarını düzenlemek ve yoluna sokmaktır.Fakat bir de ilmini gücünü kötü  yönde kullanan kişiler vardır ki böyle kişilerde sizlerin sıkıntılarına malesefki çare olamaz.

Bir kişi sıkıntıya uğradığında çaresiz kaldığını ve tükendiğini hissettiğinde bir medyuma başvurur ve çözüm bulmasını ister. Sıkıntılarından kurtulmak ister.

Gerçek bir medyum ise kişilerin bu sıkıntılarından kurtulmasını sağlar. İnsanlığa hizmet veren enerjisini ve ilmini bu yönde kullanabilen kişiler gerçek medyumdur. İnsanlığa faydalı olmadıktan sonra medyum olmak bir işe yaramaz.  Medyum olmak sanıldığı gibi kolay bir durum değildir. Bir medyum hem enerjisini iyi kullananbilen bir kişi hemde derin bir ilmi bilgiye sahip olan bir kişidir.

Tüm sıkıntılarınız için Medyum Derya Hocayı telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.