Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Kısmet AçmaKısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz?


İşte yukarıda saydığım ve daha sayamadığım pek çok konuda kısmetiniz kapalı olabilir, bu kısmet kapalılığı yaşamınızı alt üst eder. Kısmetinizin açılması için uzman bir kişiye danışarak bilgi almanız böyle bir durum var mıdır ? yok mudur ? ilk önce bunu tespit ettirmeniz gerekir. Kişinin kısmeti kapalı ise, bunun neden kapandığını tespit etmek ilk eylemdir. Çünkü sebebini anlamadan iş çözülemez. Ancak boşa zaman geçer.


Tespit edildikten sonra bu işte uzman bir kişi tarafından kısmetinizin açılması önünüzdeki engellerin kaldırılması en doğru yoldur. Bazı zamanlar duyuyorum ki bir takım şeytani yöntemlerle kısmet açılması yapmaya kalkışan kişiler varmış.Bu yöntem dogru bir yöntem kesinlikle değildir. Şeytani yöntemler ve uğraşılarla asla kısmet açılmaz. Rahmani çalışan kişiler ancak sizlere yardımcı olabilir. Kısmetinizin açılması için öncelikle bol bol dua edin, daha sonra kısmetinizi açacak kişiyi Allah'tan dileyerek isteyin. Allah sizlere en hayırlı bir şekilde vesileler çıkaracaktır.


Kısmet açma vefkle, muskayla olacak bir işte değildir. Ama halen bu tarz çalışma içerisinde olan kişiler vardır. Kısmetiniz büyüden sihirden de kapanmış olabilir. Bunu çok iyi tespit ettirmek gerekir. Herkes kendi kısmeti için üzerine düşen görevleri yapmalıdır. Çünkü yaşadığınız bu hayatta daimi bir düşman olan şeytan vardır ki, bu da unutulmaması gereken bir gerçektir. Doğru uygulama ve gerçek çözüm istiyorsanız ve emeğim, zamanım boşa gitmesin diyorsanız. Daha detaylı bilgi için medyum Derya hocayla iletişime geçiniz.