Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Kimler Gerçek MedyumDerya hocaya göre, gerçek medyum ilmi hakikat olan uzun yıllar eğitim almış profesyonel anlamda insanlara faydalı olabilen kişiler gerçek medyumdur. Gerçek medyum konuştuğu zaman yalan konuşmaz. Kendine ve danışan kişilere dürüst, sabırlı, başını yastığa koyduğunda içinde huzur olabilen vicdanlı kişilerdir.

İşini özen ve titizlikle kendi işini nasıl yapıyorlarsa danışanının işini de aynı titilik z ve özenerek yapan kişilerdir. Gerçek medyumun kendisine başvuran kişilere yardımcı olmaktan başka hiçbir gayesi yoktur.

Gerçek medyum kötü işler yapmaz hiçbir zaman bir iş de 3-5-7 yâda 11 günde olur diyerek karşısındaki insanı kandırmaz. Sizinle ilgilenir, derdinizi dinler, yorumlar yapar elinden ne geliyorsa yardım anlamında uygulayan kişilerdir.