Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


İş Hayatı Büyü Etkilerse? Çözümü 

Bir türlü iş hayatınız istediğiniz gibi gitmiyorsa, iş bağlantılarınız sürekli olumsuzsa ve bu etkilerden dolayı bir çöküş yaşıyorsanız hayatınızda mutlaka olumsuz giden etkiler negatif enerjilerin etkisi altında olduğunuza işarettir.

Bu tür etkiye ugrayan kişiler gün geçtikçe yani zamanla anlam dahi veremdiğiniz bir karışıklıktan dolayı iflas eşiğine kadar gidebilirler. Negatif enerji yani büyü hayatınızda varsa özelliklede iş hayatınızın etkiliyorsa bu tür etkilerden kurtulmak için çare arıyorsanız bu enerjilerin varlığı tespit edilerek çözüm amaçlı çalışmalar yapılmaktadır.

İş hayatınızı etkileyen negatif enerjilerden kurtulmak sizin elinizde. Çözüm amaçlı uygulanan negatif enerjilerden işinde uzman MedyumDerya hocadan destek alarak kurtulabilirsiniz.