Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


HakkımdaParapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya Hoca, işini  severek ve profesyonel anlamda yapan,  başarıdan ve kaliteden asla  ödün vermeden yolunda ilerleyen uzman bir Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanıdır. Türkiyeden ve yurtdışından arayan ve bu hizmeti almak isteyen herkesin öncelikle sorunlarını kendi tespit etmeden her önüne gelen işi almaz.

Prensip olarak işini aldığı ve çözüme başladığı herkesin işini eğerki çözüme ulaştıracaksa sizinle çalışır. Çalışmaları diğer medyum ve hoca çalışmalarınında ötesinde bir çalışma içerdiği için Türkiye'de kendini ispatlamış gerçek güvenilir bir Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanıdır.

Sizde gerçekten işlerinizde bir sonuç almak istiyorsanız güvenilir bir Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı ile çalışmak için iletişim numaralarından hocamıza ulaşabilirsiniz.