Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Eşine Tekrar Dönsün Tılsımı 

Eşler arasında olan ve bazen de ceviz kabuğunu doldurmayacak sebeplerden dolayı çıkan sorunlarda eşler evi terk etmişlerse, giden eşleri geri döndürmek için döndürme işlemleri yapılarak geri döndürme çalışmaları yapılabilir.

Eşlerin geri döndürme işlemleri ile istenen kişilerin beynine, kalbine ve ruhuna tesir edilip istenen kişiye veya mekâna dönmesi sağlanmaktadır.

Gideni geri döndürme yâda getirme işlemleri için işinde uzman profesyonel bir medyumdan destek almak gerekir.