Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


En İyi Medyum Hangisi 

En iyi medyum kavramı göreceli bir kavramdır. Bu durum herkesin bakış açısına göre farklılık gösterir. Bir kişiye göre a medyum iyidir diğerine göre b medyum.

İnternette çok mağdur olan kişiler acaba en iyi medyum kim diye bir araştırma içerisine girmektedirler haklı olarak. Çünkü bir atasözü vardır ağzı sütten yanan yoğurdu üfleyerek yer diye doğrudur.

Yardıma ihtiyaç duyan sıkıntıları olan kişiler iyi bir araştırma yapmadan en iyi medyum kim? bu medyumun belli bir adresi varmı? belgeleri varmı? eğitimi var mı? manevi ruhsatı var mı? diye bilmeden yanlış medyumlarla çalışmaya girdiklerinde hüsrana uğramaktadırlar ve sıkıntılardan kurtulamadıklarında ise güvenlerini tamamen kaybetmektedirler.

Bu iş kutsal bir iştir. Çünkü bir insanın yeniden umutlarını dünyasını kazandırmaktır medyumluk. Danışanlara Allah'ın sunduğu bir kapıdır. Bu kapının doğru olmayan insanlarca kirletilmemesi gerekir.    İnsanlığa faydalı olamayan kişilerin bu işin sahtekarlığını yapması doğru değildir. Nasıl ki bir doktorun sahtekarı olamayacak kadar abesse bu işin sahtekarlığını da yapmak insanlık adına yakışmayacak kadar kötüdür.