Allah'ın İzni ile Sahip Olduğumuz İlmi Hayır Üzerine İnsanlara Faydalı Olmak İçin www. medyum ücretsiz bakım yapan bayan medyumlar.com web sitemizden Hizmet Vermekteyiz.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır?Doğru medyum işinde doğru çalışmalar yapan,bu ilmin gerçekten ilmini almış ve uzmanlaşmış amacı ve gayreti sadece kendine danışan kişilere birşeyler verebilmek olan kişilerdir. Bir medyum kendine danışan kişilere bulunduğu durumdan çıkarabiliyorsa, hayatını yaşamını gözlemlediğinde fark  edebilecek pozitif etkiler oluşturarak yaşadığı olumsuzluk ve negatif enerjilerden çıkararak faydalı olabiliyorsa o kişi doğru medyumdur.


Türkiye'de bu alanda işini ve çalışmalarını hakkıyla yapabilen  dürüst kişiler maalesef ki çok az. Ve bu alanda gerçekten uzman bir kişiyi bulmak ise neredeyse çok zor. Medyum kendine danışan ve çözüm isteyen kişilerin duygularını sömüren kişi değil bilakis ki kendine danışan kişiye vesile olarak sorunlarını aşmasında çıkmazlardan kurtulmasında yardım edebilen kişi olmalıdır.