Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Çalışmalarım & ÇözümlerBüyü sıkıntısına uğramış ama çözüm bulamamışsanız, 

Eşinizle aranızda sorunlar problemler düzelmiyorsa,

Sebepsiz yere eşinizden, nişanlısından ayrılma derecesine geldiyseniz,

İşiniz zamanla kötüye gidiyorsa ve iş kısmetiniz kapalı ise,

Bereketsizlik yaşıyorsanız, 

Şanssızlık yaşıyorum ve açılmasını istiyorum diyorsanız,

Bir türlü evlenemiyosanız ve kısmetim kapalı diye düşünüyorsanız,

Yukarıda kısaca bahsettiğim konular v.b hakkında çalışmalar yapmaktayım. Çözüm uygulamak sorunlarınıza derman olabilmek her kula nasip olmuyor maalesef. Sıkıntılarınıza çözüm aramanız elbetteki farzdır. Allah’ın vermiş olduğu lutuf ile elimden geldiğince ve kendi inançlarım çercevesinde sizlere medyumluk hizmeti vererek yardımcı olmaktayım.

Gerçekten çözüm arıyorsanız, bana iletişim numaralarından ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.Medyum Derya Hoca