Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Cinlerin Musallat OlmasıCin musallatı, insanlara pek çok sebepten dolayı olabilmektedir. Bunlardan biri büyüdür. Büyü yoluyla kişilere cinler musallat olduğu gibi farklı yollarlada musallat olduklarını görmekteyiz.

Cinler musallat oldukları kişilerin hayatlarında yaşamlarında olumsuzluklara sebep olmaktadır. Güzel giden bir gidişatın bozulması, kısmetlerin kapanmasına, sürekli aksiliklerin sorunların çıkmasına, olmayacak şeylerin olmasına cinlerin musallat sonucu görülen vakalardan sadece birkaçıdır.

Kişilere musallat olduktan sonra yavaş yavaş bir takım telkinlerle beyin frekansını karıştırarak kontrol altına almaya başlarlar. Hayatlarının nasıl da olumsuzluğa gittiğini kişiler kendi gözleriyle görürler. ''Neydim ne oldum'' gibi düşüncelere kapılma da bu konuya örnek verilebilinir.

Bazı telkinlerle artık hayat akışının olması gereken yöne değilde, tam aksine akmaya başladığını zamanla anlarlar.

Kişilerin başına ne gelirse gelsin muhakkak Allah bir çıkış kapısı yaratmıştır. Önemli olan o çıkışı Allah’tan istemek. Sizler çözülmeyecek sandığınız pek çok konunun çalışmalar ile nasılda çözüldüğünü kendiniz şahit olun. Bu konunun tedavisi için daha detaylı bilgi amaçlı iletişime geç