Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Büyünün ZararlarıBüyü, insanın iradesini elinden almak amacıyla yapılan bir çeşit karışımdır. Bir kişinin üzerinde büyü olduğunu yaşamındaki bir takım olumsuzlardan yani hayatının gidişatından algılayabilir.

Örneğin, kişinin korkunç rüyalar görmesi, tembellik hali, elinin kolunun dökülmesi işlerini dahi yapaz hale gelmesi, ibadetlerini edememesi abdest almakta zorluk yaşaması, sebepsiz yere ağlamak, uyurken sürekli sağa sola dönmeniz, aşırı derece sinir hali, enerjinizin artık azaldığını tükendiğinizi hissetmeniz v.b bu tür durumları yaşamanız üzerinizde negatif enerjinin yani büyünün olduğuna işarettir.

Üzerinizde eğer yukarıdaki belirtilerden biri yada bir kaçı varsa çözüme yönelik çalışmalar yapılması ve işinde profesyonel bir medyumdan yardım alması gerekir

Büyünün sayamadığımız kadar çok zararı vardır. Büyünün yapılış amacı kişiye zarar vermektir. Büyü hangi amaçla yapıldı ise amaca göre kişileri zarara uğratır. Eşler arasına yapılmış ise eşlerin arasında sorunlar çıkmaya başlar, kişiler aynı evin içinde birbirlerini görmek istemezler ve soğuk davranırlar en ufak şey büyütülür. Büyü ile kişiler kendi iradelerinin dışında hareket etmeye başlarlar. Başarılı bir insana yapıldığında başarı oranının düştüğü nişanlılar arasına yapıldığında birbirlerinden nefret edecek noktalara geldikleri görülmektedir. İşi gücü çok iyi insanlar büyüye uğradığında ciddi oranda işlerini kaybedecek noktalara gelmektedir müşterileri varsa kaybederler bereketsizlik yaşamaya başlarlar.

Büyünün sayamadığımız kadar çok zararı vardır bizim gözlemlediğimiz ve bize danışan kişilerde görülen belirtiler yukarıda bahsettiğimiz hatta daha bahsedemediğimiz konulardır. Büyünün çözülmesi ancak bu sıkıntılardan çıkmanıza sebeptir. Fiziksel olarak rahatsızlandığınızda nasıl ki bir doktora başvuruluyorsa ruhun hastalığında da başvurulması gereken yerler bellidir. Benim sıkıntılarım çok çözülür mü demeyin.

Derdi yaratan Yüce Allah dermanını da birlikte mutlaka yaratmıştır. Peygamber Efendimize (s.a.v) gelip, “Ya Resûlullah! Tedavi olalım mı?” diye sorduklarında Peygamber Efendimiz (s.a.a.), “Tedavi olun çünkü Allah yaratmış olduğu her derdin devasını da yaratmıştır. Ancak bir dert hariç; o da ihtiyarlıktır” buyurmuştur. (Ebû Davûd, Tıb, 1).