Allah'ın İzni ile Sahip Olduğumuz İlmi Hayır Üzerine İnsanlara Faydalı Olmak İçin www. medyum ücretsiz bakım yapan bayan medyumlar.com web sitemizden Hizmet Vermekteyiz.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Büyü ÇözümleriBüyü sizi çekemeyen insanların yaptırmış oldukları zararlı uygulamalardır. Büyü yaptıran kişiler ve yapan kişiler Allah’a ortak koşmaktadırlar. Bu yüzden büyü yaptırmak günahtır. Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen acı çeken bunalım yaşayan işini gücünü kaybaedecek noktaya gelen kişileri kurtarmaktır


Büyü çözümü herkesin yapabileceği bir iş ise hiç değildir. Yani kolay yada basit bir uygulama asla değildir. Büyü çözümü için rastgele uygulamalara girilmesi doğru değildir. Ve tehlikelidir. Herkesin büyü çözümüne gücü yetmez. Çünkü büyü bozabilecek kişilerde bazı özellikler olması gerekir. İlmi iyi bilen ruhen gelişmiş manevi ilimlerde yol katetmiş ve uzmanlaşmış kişiler ancak ki büyüyü bozabilir. Büyü çözümü ile size yapılmış olan kötü etkileri ortadan kaldırılır ve çözen kişide büyü etkilerini çözerken bir zarara uğramaz.


Eğer ilmen yetenekli olmayan birisi büyüyü kendi kafasına göre çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır yani şiddetli büyüleri çözemez ve böyle bir yükün altına girerse de hastalanabilir.


Büyü çözecek kişiler uzman ve deneyimli kişilerin olması şarttır. Böyle bir kişiyle çalışıldığında büyü sorununuz Allah’ın izniyle ortadan kalkar.

Medyum Derya hoca uzun zamandır büyüye maruz kalan kişilere yardımcı olmuş ve olmayada devam etmektedir
Medyum Ücretsiz Bakım