Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Parapsikoloji ve Metafizik Uzmanı Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Büyü Bozulunca Neler Olur?Büyü bozulurken vücutta neler olur ? Büyüye uğrayan kişiler büyünün bozulması için böyle bir seans aldıklarında üzerlerindeki ruh halleri değişir. Çok sıkıntılı ise kişi rahatlar. Çok bunalımlı olan kişiler zamanla bunalımdan kurtulduklarını hissederler Kendilerini gözlemlediklerinde iyi oldukları görürler. İç huzuru yakalamaya başlarlar. Streslerinin kaybolduğunu üzüldüğü şeylere yada ağladıkları şeylere ağlamadıklarını görürler.

Büyü kişilere hangi amaç ve niyetle yapıldı ise o konunun açılımı herkeste farklı farklıdır.Daha detaylı bilgi almak ve seanslarımızdan faydalanmak için lütfen iletişim numaralarından irtibata geçiniz.