Allah'ın İzni ile Sahip Olduğumuz İlmi Hayır Üzerine İnsanlara Faydalı Olmak İçin www. medyum ücretsiz bakım yapan bayan medyumlar.com web sitemizden Hizmet Vermekteyiz.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Büyü Bozdurmak Günah Mı?Bakara süresi 102 ayette büyünün günah ve şirk koşmak olduğu apacık bir şekilde ifade edilmektedir.


Büyü size zarar vermek amacıyla gizli düşmanlarınız tarafından işinizi,başarınızı,kariyerinizi, huzurunzu,kazancınızı çekemeyen kişilerin vermiş oldukları zararlardır. Büyü ile sizi kontrol altına alarak Allah’ın size vermiş oldukları nimetleri kıskanan insanlar tarafından, büyücüye giderek yaptırırlar.


Büyüye uğrayan kişiler ise zaman içerisinde hangi amaca yönelik yaptırılırsa o şekilde zarara uğrarlar. Büyü ile yuvalar dağılır,eş dost  birbirine düşman olur. Arkada ise sadece gözü yaşlı bunalıma düşmüş doktora gitse  dahi bir çare bulamayan manevi çöküntüler içerisinde kalan insanlar kalmıştır.


Bu tür durumlar insanların büyü ile düşmüş olduğu durumlardır.  Bir kişi rahatsızlandığında nasıl ki ilk tedaviyi bir doktora başvurarak yaptırıyorsa büyüye uğrayan kişilerinde işinde uzman bir kişiden destek alması derdini sorununu rahatlıkla anlatması ve sonucundada tam şifa bulması gerekir.


Büyü ile insanın doğal mekanızması bozulduğu için  vucuduna zararlı radyasyon aldığı için bu zararlı radyasyondan kurtulması gereklidir ki işini gücünü yaşamını rahatlıkla devam ettirebilsin. Her türlü aksaklıklar engeller ortadan kalkması için. Doğru olan budur.  büyü bozdurmak da Allahın yarattığı doğal hale dönmektir. Bu yüzden büyü bozdurmanın günah olduğunu düşünmek son derece yanlış bir düşüncedir. Büyü sorununu çeken insanlar danışanlarımız çok iyi bilirler ki bize gelmeden önceki halleri ile gelip büyüden kurtuldukları nefes aldıkları halleri arasında dağlar kadar fark vardır.


Kuranda Hz. Peygamber Efendimize de büyü yapıldığından ve sonucunda Cenab'ı hakkın felak ve nas surelerini indirdiğinden bahseder. Felak ve nas süreleri Peygamber Efendimize yapılan büyünün bozulması için bildirilmiştir. Eğer büyü bozulması günah olsaydı Cenab'ı hak Peygamber Efendimize ayetleri indirmezdi.İslam inancına aykırı bir durum yoktur. Büyü bozdurmanın bırakın günah olduğunu  büyü ile yaşamak bu hayatta ceset gibi yaşamanın diğer adıdır.


Medyum Ücretsiz Bakım