Allah'ın İzni ile Sahip Olduğumuz İlmi Hayır Üzerine İnsanlara Faydalı Olmak İçin www. medyum ücretsiz bakım yapan bayan medyumlar.com web sitemizden Hizmet Vermekteyiz.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Bozulan Nişanları DüzeltmeBüyü kişinin iradesini elinden almak olduğu için büyü yapılan kişi yada kişiler iradesini kullanma konusunda zayıf düşmektedirler. Bu zayıf düşme kişilere istemediği yada yapmak istemedikleri pek çok şeyi dahi yapmasına sebep olur.


Nişanlılar arasında sebep yokken yada ceviz kabuğunu dahi doldurmayacak türde çıkan anlaşmazlıklar sonucunda ayrılıklar görürlür. İki kişi arasına uygulanan büyü işlemlerinde özellikle yeni nişanlılar arasına yapılmışsa yüzüğü atma nişandan ve evlilikten dönme gibi bir takım olumsuzluklar görülmektedir.


Medyum Derya hoca 3. Kişiler tarafından yapılan büyünün varlığı tespit edildikten sonra nişanlılar arasındaki büyünün iptali için çalışmalar uygulanmaktadır. Uygulanan çalışmalar sonucunda nişanlıların tekrar birbirlerine karşı fikirleri değişir olumsuzluklar ortadan kalkar ve evlenme yoluna Allahın izniyle giderler.


Medyum Ücretsiz Bakım