Derya hoca manevi ve ruhsal sıkıntılar çeken, üzerinde nazar, büyü, musallat, kısmet kapalılığı, ailesel problemleri olan tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak gerçek sıkıntılarınızın analizini yapmaktadır. Derya hoca ücretsiz bakım ile analiz yaptıktan sonra gerçek ten bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese metafizik çalışmalar yaparak sorunlarınızı en hızlı bir şekilde çözmektedir.


 • Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler Arası Sevgi Bağı

  Eşler arasında sevgi ve muhabbet oluşması amacıyla yapılan sevgi ve muhabbet oluşturma tılsımı eşler arasına uygulanan çok güçlü bir tılsım...

  devamını oku »

 • Kısmet Açma

  Kısmet Açma

  Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz.Saydığım ve daha..

  devamını oku »

 • Büyü Çözümleri

  Büyü Çözümleri

  Büyü çözümü ise size yapılan bu zararlı uygulamayı ortadan kaldırmaktır. Büyü çözümü yapmak sevap bir iştir. Çünkü büyü ile sıkıntıya düşen...

  devamını oku »


Bende Büyü Var Mı?
Günümüzde pek çok danışanım büyü sıkıntısı çekmektedir. Ve büyü ile haksızlığa uğramaktadır. Bana danışan çoğu kişi hocam ben kimseye bişey yapmadım bir kötülüğüm olmadı bana kim büyü yapacak gibi sorular sormakta. Doğal ve haklı olarak. Fakat ahir zamanda genel olarak insanları incelediğimizde içlerindeki kin, nefret, öfke, kıskançlık,haset duyguların ne kadar da ön planda olduğu gözler önündedir ki bunu görmemek mümkün değil.

İnsanlar birilerinin mutluluğunu, işini, evliliğini,huzurunu, maddiyatını sürekli kıskanarak ya kem gözle bakmakta yada bozmak için elinden geleni yapmakta. Durum böyle olduğunda çoğu danışanım işinde, gücünde, evliliğinde, huzurunda bir aksaklık yaşamaya başladıklarında akla takılan ilk soru bu olmaktadır.Çünkü ortada hangi konu olursa olsun sebepsiz yere bir yıkım var. Çare aramak zorundayız. Kötüye giden gidişata dur demek zorundayız. Yapılan bir zulum varsa, kalkmasını istemek sizin en doğal hakkınız.

Büyünün belirtileri herkese göre elbette aynı değildir. Yapılma şekline, niyete, ne için yapıldığına bağlı olarak kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Fakat, kısaca anlatmak gerekirse, ibadet edememeniz abdest almakta zorluk yaşamanız, sürekli kötü rüyalar görmeniz, aşırı sinir hali, işinize yapıldı ise işinizin gücünüzün rast gitmemesi herşeyin kötüye gitmesi, evlilik hayatınıza yapıldı ise eşinizle sürekli kavga etmeniz bir anda ayrılma noktasına gelmeniz, nişanlılar arasına yapılmış ise birbirini seven iki kişinin bir anda birbirlerini dahi görmek istememeleri, başarınıza yapılmış ise ne kadar çabalasanızda eskisi gibi başarılı olamamanız, aile hayatına yapılmışsa ailenin dağılması bu daha sayılabilir elbette başta da dediğim gibi ne için yapıldığı sorunun çözüm aşamasında çok önemlidir.

Üzerinde büyü olduğunu düşünen tüm danışanlarım, hayatlarında bir aksaklık yada sürekli kendi başlarına halledemeyecekleri bir sorun yaşıyorlar ise işin uzmanından yardım almaları mutlaka gereklidir. Her işin bir uzmanı olduğu gibi büyü iptalininde yani çözümünün de bir uzmanlık alanı vardır. Başta yeterince tecrübe, bilgi, birikim ve deneyiminin olması kadar bu işte Allah tarafından kişiye verilen bir ruhsatının da olması gerekir. Çünkü büyü iptali öyle sanıldığı kadar kolay ve basit bir iş değildir.

Yıllardır bu işin içindeyim. Sayısını dahi hatırlayamadığım insanlara yardımcı oldum. Yardımcı olduğum herkes şunu gördü ki, bir ilim var ve gerçek. Bir insanı kurtarmak tekrar ölmüş hayatları diriltmek elbette çok zor. Ben burdayım bu hizmet için büyü sıkıntısı yaşayan her danışanıma da yardımcı olmaktayım.